Akcesoria łazienkowe bez wiercenia

Fantazyjne haczyki, wieszaki na ręczniki, eleganckie uchwyty na papier toaletowy czy różnorodne koszyki na kosmetyki i drobiazgi stanowią nieodłączny element wyposażenia niemalże każdej łazienki. Niestety ich montaż dosyć często wiąże się z koniecznością wiercenia otworów, które mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia płytek, a nawet poważnie naruszyć konstrukcję ściany. Na szczęście w sklepach można znaleźć nowoczesne rozwiązania, umożliwiające montaż dodatków łazienkowych bez użycia wiertarki.

Próżniowe akcesoria łazienkowe

www.lazienkowy.pl

Próżniowe akcesoria łazienkowe, takie jak innowacyjne pojemniki na kubki, półki, uchwyty na papier toaletowy lub mydło, uwzględniają niezwykle skuteczny sposób montażu, którego podstawę stanowi odprowadzenie powietrza spod mocowania. Wystarczą zaledwie cztery ruch specjalną pompką dołączoną do konkretnego produktu, aby uchwyt mocno i trwale osiadł na powierzchni płytki (w tym również płytek chropowatych), lustra, a nawet…szyby kabiny prysznicowej. Nośność zamocowanego przedmiotu wynosi aż trzydzieści trzy kilogramy, zaś sposób mocowania jest banalnie prosty.  próżniowe akcesoria łazienkowe wykonane są zazwyczaj z trwałego tworzywa w kolorze chromu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w każdej łazience. Haki można bezpiecznie demontować, bez ryzyka uszkodzenia płytek bądź ściany, a następnie przymocować w innym miejscu.

Taśma montażowa

Alternatywę dla próżniowych uchwytów stanowią natomiast innowacyjne, wodoodporne taśmy montażowe, które można stosować na większości płaskich i stabilnych powierzchni. Doskonale sprawdzają się między innymi przy mocowaniu lustra oraz wielu innych akcesoriów łazienkowych. Płytki należy odtłuścić i dokładnie oczyścić, a następnie przygotować do montażu poprzez przetarcie ich specjalną chusteczką gruntującą dołączoną do zestawu. Taśmę montażową można kupić samodzielnie lub w zestawie z praktycznymi haczykami, uchwytami i eleganckimi koszyczkami, które pięknie prezentują się w każdej łazience.

bloger

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.