Czarna armatura w łazience?

Jeszcze do niedawna niemalże w każdej łazience, bez względu na jej styl, królowała armatura w klasycznym srebrnym kolorze, wykonana z metalu odpornego na rdzę i działanie niekorzystnych czynników. Z biegiem czasu w nowoczesnych sklepach pojawiły się w ofercie również baterie białe, złote, miedziane, mosiężne, kremowe, brązowe, z połyskiem lub matowe. Obecnie ogromny zainteresowaniem cieszy się natomiast…czarna armatura, która stanowi jeden z najmodniejszych trendów łazienkowych.

Niekonwencjonalna czerń

www.pogotowiewnetrzarskie.com

Uniwersalne, ponadczasowe, niekonwencjonalne czarne baterie, zarówno umywalkowe jak i nawannowe, pięknie prezentują się przede wszystkim w jasnych pomieszczeniach, którym nadają niepowtarzalny, wyrazisty rys. W ofercie poszczególnych producentów znajdują się nawet całe zestawy: czarne, gustowne panele prysznicowe i…deszczownice, modele jednouchwytowe, dwuuchwytowe wyposażone w szereg różnorodnych wylewek, a nawet dostosowanych do montażu pod…oknem. Stanowią natomiast idealne rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które poszukują niebanalnych, zaskakujących rozwiązań. Nowoczesna, idealnie gładka czarna armatura wykonana jest zazwyczaj z wysokiej jakości materiałów, które brudzą się w mniejszym stopniu, a przy tym są odporne na zarysowania.

Uniwersalny charakter czerni

www.e-instalacje.pl

Czarną armaturę, która przyciąga uwagę, można zastosować zarówno w dużych jak i małych pomieszczeniach. Odpowiednio połączona z innymi elementami wyposażenia (białą ceramiką lub białymi meblami) stworzy wyjątkowy kontrast  i klimat. Zdecydowanie najlepiej jednak prezentuje się w pomieszczeniach utrzymanych w stylistyce minimalistycznej, industrialnej oraz nowoczesnej. Czarne baterie idealnie komponują z drewnem, stalą nierdzewną, granitem oraz ceramikę.W ofercie wielu producentów można znaleźć również armaturę w stylu retro, posiadające klasyczne pokrętła. Całości natomiast z pewnością dopełnią czarne dodatki (drzwi, rama lustra łazienkowego, koszyki na drobiazgi i wiele innych)

 

bloger

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.